Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 1.03.2024

360degrees.ee (edaspidi “meie”, “meid” või “me”) austab teie privaatsust ja on pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele. Käesolev privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame, avaldame, säilitame ja kaitseme teie isikuandmeid, kui külastate meie veebisaiti aadressil 360degrees.ee (edaspidi “Veebisait”).

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Me kogume isikuandmeid, kui te täidate meie Veebisaidil kontaktvormi. Kogutavad andmed hõlmavad teie nime, e-posti aadressi ja telefoninumbrit. Me kasutame neid andmeid, et vastata teie päringutele, pakkuda teile meie teenuseid ja informeerida teid meie uutest pakkumistest, kui olete andnud selleks nõusoleku.

Lisaks kasutame Veebisaidil Google Analytics 4 (GA4), et analüüsida Veebisaidi kasutust ja parandada selle kasutajakogemust. GA4 võib koguda teavet teie seadme, veebilehitseja, IP-aadressi ja veebisaidi kasutamise kohta. Kogutud andmeid kasutatakse koondatud kujul, et mõista, kuidas külastajad meie Veebisaiti kasutavad.

Isikuandmete jagamine

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik meie teenuste osutamiseks või seadusega nõutud. Me võime avaldada teie isikuandmeid meie usaldusväärsetele teenusepakkujatele, kes tegutsevad meie juhiste alusel ja vastavalt meie privaatsuspoliitikale.

Andmete säilitamine

Teie isikuandmeid säilitatakse ainult nii kaua, kui on vajalik eespool nimetatud eesmärkidel või seadusega nõutud ajavahemiku jooksul.

Teie õigused

Teil on õigus taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele, nende parandamist, kustutamist või töötlemise piiramist. Samuti on teil õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele ja taotleda andmete ülekandmist. Kui soovite oma õigusi kasutada, palun võtke meiega ühendust aadressil info@360degrees.ee.

Turvalisus

Me rakendame asjakohaseid tehnilisi ja korralduslikke turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotamise, muutmise, volitamata avalikustamise või juurdepääsu eest.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Me võime käesolevat privaatsuspoliitikat aeg-ajalt uuendada. Muudatustest teavitatakse teid Veebisaidil või e-posti teel.

Kontakt

Kui teil on küsimusi käesoleva privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust aadressil info@360degrees.ee.