Eksklusiivsele oksjonile tuleb Baltikumi ainuke eraomandis olev ehitusõigusega meresaar

20. mail algab oksjon, kus tuleb 480 000-eurose alghinnaga enampakkumisele tõeliselt haruldane kinnisvara – Baltimaade ainuke 100% eraomandis olev hoonestusõigusega meresaar Hõralaid.

Eestis on 318 saart, mis on suuremad kui üks hektar. Enamik neist on looduskaitse all või elamiskõlbmatud. Hiiumaa lähistel asuval 239 660 m2 suurusel looduskaunil Hõralaiu saarel on piisavalt maad, metsa ja kehtiv detailplaneering, et rajada sinna näiteks suveresidents privaatsust ja kauneid merevaateid armastavale inimesele või lausa isemajandav elukeskkond, kus elada muust maailmast sõltumatult. 

Baltimaades on tegemist tõeliselt unikaalse müügipakkumisega, sest siin piirkonnas on lähimad võrreldava suuruse ja võimalustega saared hetkel müügis ainult Soomes. Põhjamaades peetakse sellise kinnisvara omamist staatuse sümboliks ning paljudel mõjukatel inimestel on privaatsuse nautimiseks oma erasaar. Nüüd on selline võimalus ka Eestis.

Hõralaiu saare oksjoni näol on tegemist eraenampakkumise, mitte sundmüügiga. Kohtutäituri poolt korraldatud enampakkumine tagab oksjoni ausa ja erapooletu läbiviimise. Kõik enampakkumise toimingud logitakse ning kuvatakse enampakkumise aktil.

Hõralaid – unikaalne erasaar keset Väinamerd

Pindala: 239 660 m2

Elamumaa: 6060 m2

Maatulundusmaa: 233 600 m2

Kehtiv detailplaneering võimalusega rajada eluhooned ja paadisadam

Saarel ootab uut omanikku: kaunis loodus, metsad, merevaated, privaatsus

Alghind: 480 000€.

Oksjonile registreerumine kuni 20.05.2024 kl 13:00

Oksjoni lõpp: 22.05.2024.a. kl 15:00

Lisainfo: https://360degrees.ee

„Ainuomandis ehitusõigusega erasaar on kahtlemata unikaalsem trofeekinnisvara kui Tallinna vanalinna korter või maja. Õnnelik on inimene, kellel on võimalik see osta.“

Tõnu Toompark
Kinnisvarakonsultant ja koolitaja